Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


REGISTRAČNÍ POKLADNY INFO

 

Vážení klienti.


V důsledku změny zákona o DPH (mění se způsob výpočtu) je nutné u pokladen všech typů změnit software. V současné době máme k dispozici nový software ke všecm pokldánám značky Elcom, software k pokladnám Novum bude do konce měsíce, a další budou následovat bezprostředně.

Reinstalace musí být provedena do 30.9., po tomto datu nebudou Vaše pokladny korektně komunikovat s finanční správou. Přestože se jedná o velice závažný a komplikovaný zásah podařilo se nám dohodnout s výrobci přijatelnou cenu. Ta bude, stejně jako v minulosti při podobných změnách, 1.283,- Kč včetně DPH + 120,- Kč poštovné a balné. Reinstalace pokladen začneme dělat v týdnu od 9.9., bylo by dobré nám je poslat ke konci příštího týdne, tak abychom byli schopni vše udělat včas a opět vydistribuovat zpět.


S pozdravem